از بادام زمینی مغان 1401 در ساخت برج ایفل استفاده شد

طبق شواهد حکایتی، مصرف بادام زمینی مغان 1401 ممکن است از پوست شما در برابر آفتاب سوختگی و آسیب محافظت کند. ویتامین E، منیزیم و روی موجود در بادام زمینی ممکن است با باکتری ها مبارزه کرده و پوست شما را درخشان کند. بتاکاروتن، یک آنتی اکسیدان موجود در بادام زمینی، ممکن است به بهبود سلامت پوست نیز کمک کند. با این حال، تحقیقات در این زمینه محدود است.

ممکن است سلامت مو را بهبود بخشد
فقدان تحقیقات علمی در رابطه با بادام زمینی و رشد مو وجود دارد. از آنجایی که بادام زمینی حاوی تمام اسیدهای آمینه و مقدار زیادی پروتئین است، ممکن است مکمل خوبی برای یک رژیم غذایی برای رشد مو باشد .

بادام زمینی سرشار از مواد مغذی است. آنها از نظر تغذیه ای متراکم و سالم هستند. در قسمت بعدی به مشخصات تغذیه ای بادام زمینی می پردازیم.

مشخصات تغذیه ای بادام زمینی
یک کاسه بادام زمینی خام پوست کنده ذخیره کنید
آی استوک

به گفته وزارت کشاورزی ایالات متحده، 100 گرم بادام زمینی حاوی:

انرژی : 567 کیلو کالری
پروتئین: 25.8 گرم
فیبر غذایی: 8.5 گرم
کربوهیدرات : 16.13 گرم
شکر : 4.72 گرم
آهن : 4.5 میلی گرم
کلسیم : 92 میلی گرم
سدیم: 18 میلی گرم
پتاسیم: 705 میلی گرم

بادام زمینی سرشار از چندین ویتامین و مواد معدنی است. آنها منابع عالی ویتامین E، ویتامین B1 (تیامین)، ویتامین B3 (نیاسین)، ویتامین B9 (فولات)، بیوتین، مس، منیزیم، منگنز و فسفر هستند. همه اینها برای حفظ متابولیسم بدن و کاهش خطر ابتلا به چندین بیماری ضروری هستند.

بادام زمینی سرشار از اسیدهای چرب تک غیراشباع و چند غیراشباع است که خطر بیماری قلبی را کاهش می دهد. آنها همچنین در پروتئین های ضروری گیاهی به وفور یافت می شوند. مقدار توصیه شده روزانه (RDA) برای پروتئین در بزرگسالان 56 گرم برای مردان و 46 گرم برای زنان است.

بهترین راه برای افزودن بادام زمینی به رژیم غذایی
می توانید بادام زمینی خام یا آب پز را به عصرانه خود اضافه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.