استفاده از حنا هندی طراحی در تولید برق توسط ادیسون خبرساز شد

حنا هندی طراحی با آسیاب ریزش متمایز می شود که ساخت رنگ در خانه را آسان می کند.

پودر تولید شده در هند به راحتی می تواند رنگ روشن ترین موها را نیز تغییر دهد. مزیت دیگر این است که رنگ برای مدت طولانی دوام می آورد.

رنگ کردن خود ابروها لذت بخش است، زیرا این ماده دارای بوی مطبوع و غنی است. مواظب باشید رنگ ایرانی بر خلاف حنا هندی طراحی که ساخت هند است بوی نسبتاً تندی دارد. بنابراین، برای زنانی که دائماً از سردرد رنج می برند، مطلقاً منع مصرف دارد.

برای اینکه بتوان از رنگ قرمز لاوسون موجود در برگ ها استفاده کرد، باید آنها را در مکانی تاریک و سایه خشک کرد (نور خورشید رنگ را از بین می برد) و پودر شود.

با این حال، رنگ حنا هندی طراحی دو هیدروکسی1،4نفتوکینون (HNQ، Lawson) به این صورت در گیاه وجود ندارد، اما در یک ترکیب، یک گلیکوزید، هنوزید A وجود دارد.

هنگامی که پودر با آب گرم مخلوط می شود، گلیکوزید هنوزید A توسط باکتری ها در یک فرآیند آنزیمی (تخمیر) “هیدرولیز” می شود، یعنی با جدا کردن بقایای شکر به یک “لیکو فرم” محلول در آب تبدیل می شود.

خمیر حنا هندی طراحی که اکنون حاوی رنگ به شکل محلول در آب است، باید تا زمانی که ممکن است روی پوست یا مو بماند، اما حداقل 6 تا 8 ساعت، تا از نفوذ رنگ به پایین ترین یا درونی ترین لایه جلوگیری شود. از اپیدرم یا مو برای اطمینان.

سپس این ماده اکسید می شود. این اتفاق پس از برداشتن خمیر، زمانی که پوست یا مو خشک می‌شود، زمانی که اکسیژن موجود در هوا، مولکول رنگ را به شکل لئوکو «اکسید» می‌کند (یعنی با آن ترکیب می‌شود) اتفاق می‌افتد.

از آنجایی که حنا هندی طراحی عمدتاً حاوی مواد طبیعی است، این روش به راحتی برای مادران شیرده و باردار مناسب است. یک مزیت اضافی این است که پس از چندین بار استفاده از رنگ آمیزی، تقویت نامحسوس مو وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.