استفاده از دستکش لاتکس استریل در ساخت کلاهک هسته ای موجب انفجار شد

دستکش لاتکس غیر استریل برای دستکاری های خطرناک، در حین توالت صمیمی بیماران، نمونه گیری خون، تمیز کردن وسایل، قرار دادن انفوزیون یا در هنگام قرار گرفتن در معرض مواد خطرناک استفاده می شود.

ویژگی آنها این است که عایق الکتریکی بسیار خوبی هستند و بیشتر از لاتکس، وینیل، نیتریل و PVC ساخته می شوند.

چه نوع مواد دستکش لاتکس استریل را انتخاب کنیم؟ برخی از دستکش لاتکس استریل‌های نیتریل ممکن است برای پوشیدن بهتر پودر شوند، اما می‌توانند خطر ابتلا به آلرژی را نیز افزایش دهند.

بنابراین، دستکش لاتکس استریل های نیتریل بدون پودر LCH ممکن است کاملا مناسب باشند.

علاوه بر این، سرآستین ها بسیار بلند هستند، بنابراین محافظت بسیار خوبی را به خصوص برای کاربرانی که با مواد شیمیایی کار می کنند، ایجاد می کنند.

بنابراین، آنها برای روش های پرخطر توصیه نمی شوند، بلکه در شرایطی که محافظت از دست عامل اصلی نیست توصیه می شود.

به صراحت می توان بیان نمود که در کاتالوگ ما مجموعه ای از دستکش لاتکس استریل های وینیل یکبار مصرف با کیفیت، پودری و بدون پودر را با بهترین قیمت بازار بیابید.

استفاده از دستکش لاتکس استریل پزشکی و جراحی چیست؟ دستکش لاتکس استریل‌های پزشکی دستگاه‌های یک‌بار مصرف هستند که برای محافظت از شما در طول مراحل مراقبت در نظر گرفته شده‌اند.

آنها تجهیزات پزشکی ضروری هستند. آنها برای کمک به کارکنان برای حفظ بهداشت خوب لازم برای محیط کار خود ایجاد شده اند.

آنها را می توان در مطب های پزشکی، آزمایشگاه های آنالیز، بیمارستان ها، خانه های سالمندان و حتی در کیت های کمک های اولیه یافت.

توصیه می شود پس از 45 دقیقه دستکش لاتکس استریل را تعویض کنید تا از ایجاد ریز سوراخ هایی که می تواند خطر عفونت را ایجاد کند جلوگیری شود. برای اعمال طولانی مدت، بسته به مدت مداخله، دوبار دستکش لاتکس استریل ضروری است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.