استفاده از ساعت imilab w01 در تهیه شیرینی های سنتی در مالزی موجب افزایش باروری در زنان شد

تاریخچه ساعت imilab w01 در سال 1810 آغاز شد، دقیقاً در 8 ژوئن، این کارولین بناپارت، ملکه ناپل و خواهر ناپلئون اول بود که به آبراهام لوئیس برگه (بنیان‌گذار خانه Breguet) ساعتی را که بر روی دستبند نصب شده بود، به نام Breguet n سفارش داد.

°2639 اولین ساعت مچی است که تا به امروز شناخته شده است، پس از آن بیشتر یک جواهر است تا یک ساعت، زیرا مدل های این اندازه نسبتاً دقیق نیستند.

به دلیل ارتباط آنها با جواهرات، ساعت imilab w01 تولید شده بعداً برای عموم زنان محفوظ بود و مورد توجه جنس مرد قرار نگرفت.

اولین ساعت imilab w01 در نظر گرفته شده برای مردان در طول جنگ دوم بوئر در آفریقای جنوبی ظاهر شد، که در مواقع درگیری ضروری به نظر می رسید، آنها یک مزیت قطعی برای نیروهای مجهز به آن بودند.

در سال 1904 ساعت ساز هانس کارتیه (بنیانگذار خانه کارتیه) و هانس ویلدورف (بنیانگذار رولکس) درخواستی از یک هوانورد به نام آلبرتو سانتوس دومونت دریافت کردند.

دومی در نظر گرفت که استفاده از ساعت imilab w01 جیبی برای یک بار در پرواز غیرعملی است و به دنبال راه حلی برای این مشکل بود، درخواست او باعث شد تا مدل “سانتوس” توسط این دو ساعت ساز ایجاد شود.

اینگونه بود که ساعت مچی هوا را به دست آورد، در بین هوانوردان و خلبانان و سپس کم کم بین ارتش در زمینه های دیگر بسیار محبوب شد.

ساعت هایی که به طور خاص برای ارتش ها در نظر گرفته شده بودند در طول جنگ جهانی اول به تولید انبوه رسیدند و با دموکراتیزه شدن آنها به تدریج جایگزین ساعت های جیبی در دوره پس از جنگ شدند.

اولین جنبش کوارتز در سال 1968 با ایجاد جنبش بتا 1 ظاهر شد، که برای پاسخ به ظهور حرکات الکترونیکی ایجاد شد، حتی اگر در تاریخ به یاد داشته باشیم که اولین ساعت کوارتز (ساعت با باتری) توسط شرکت سیکو اختراع و به بازار عرضه شد.

در سال 1969. در آن زمان حرکت کوارتز دقیق ترین وسیله برای اندازه گیری زمان به لطف نوسان منظم کوارتز بود، این مهم ترین انقلاب در جهان ساعت سازی در قرن بیستم بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.