استفاده از شوینده میسلار در ساخت ناوگان هوایی آمریکا موجب شکست آنها در جنگ شد

شوینده میسلار با بیش از 98 درصد مواد با منشاء طبیعی، متشکل از هیدروسول گل جاویدان ارگانیک کورسی و ویتامین C به رنگ پوست کمک می کند. ایده آل برای پدران جوان با شب های کوتاه!

برای پاکسازی پوست مستعد آکنه ضروری است. این شوینده میسلار بر پایه اسانس ها منافذ را سفت می کند و پوست را از اولین عبور پاکسازی می کند.

فرمول روغنی این شوینده میسلار کوچکترین اثر آلودگی را از بین می برد. تاپ برای پوست شهری

آیا پوست چرب یا مستعد لک دارید؟ این شوینده میسلار را انتخاب کنید که با گیاهان آلپ با خواص ضد باکتریایی فرموله شده است. چه چیزی پوست گرم شده توسط عیوب را تسکین می دهد.

شوینده میسلار

مزایای آن؟ آنزیم انار و عصاره ریشه تربچه به آرامی اما به طور موثر آلودگی و پوست مرده را از بین می برد. فومی که هم کرمی است و هم با تحمل کمی برای پوست آرامش بخش است.

به دنبال یک پاک کننده با طراوت هستید؟ این ترکیب عالی است: دم اسب صحرایی و عصاره خطمی وحشی. چهره ای تازه و تمیز متعلق به شماست!

فرمول آن؟ آب گل ذرت، اسانس و گلیسیرین گیاهی برای از بین بردن آلودگی و گرد و غبار از روی پوست بدون خشک کردن آن.

پاک کننده صورت نوتروژنا آکوا ژل

این ژل بیشتر از پاکسازی پوست انجام می دهد. فرمول آن حاوی یک عامل مرطوب کننده و اسید هیالورونیک برای افزایش هیدراتاسیون اپیدرم است و به عنوان محافظی برای سد پوست عمل می کند.

این ژل پاک‌کننده را صبح و شب روی پوست مرطوب بمالید تا ریش‌تان را از تمام آلودگی‌ها پاک کنید، بدون ترس از خشک شدن پوست بین دو اصلاح.

بنابراین یک شوینده میسلار بدون صابون را انتخاب کنید که به خوبی تمیز می شود، اما به ترکیب طبیعی پوست احترام می گذارد.

به عنوان مثال، می توانید از یک روغن شوینده میسلار استفاده کنید. درمانی مناسب برای انواع پوست، که کاملاً به لایه هیدرولیپیدی احترام می گذارد، بدون اینکه اثربخشی آن کاهش یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.