استفاده از قابلمه روحی سایز 28 در بازسازی بنای تاریخی هخامنشیان خبرساز شد

قابلمه روحی سایز 28  برای پختن خیلی داغ و تیز چندان مناسب نیستند. آنها با این کار از بین نخواهند رفت، اما عمر مفید قابلمه روحی در نتیجه ممکن است آسیب ببیند.

یکی دیگر از معایب قابلمه روحی این است که مواد می توانند با مواد غذایی اسیدی واکنش شیمیایی دهند و اگر قابلمه روحی فقط از مس ساخته شده باشند پس از استفاده طولانی مدت تغییر رنگ می دهند.

بنابراین، در بیشتر موارد، قابلمه روحی مسی در داخل با فولاد ضد زنگ روکش یا قلع می شوند. برای اینکه بتوانید همچنان از خواص مثبت مس بهره مند شوید، هنگام خرید قابلمه روحی باید به میزان مس آن توجه کنید. قابلمه مسی با مسی بودن فاصله زیادی دارد!

قابلمه روحی ساخته شده از سرامیک فولادی بسیار مقاوم، مقاوم در برابر حرارت، ضد خش و ضربه هستند. بر خلاف فولاد ضد زنگ، سرامیک فولادی رسانای خوبی برای گرما است.

سطوح قابلمه روحی ساخته شده از سرامیک فولادی تقریباً غیر متخلخل، براق، بی مزه، بهداشتی و ضد باکتری است که برای مبتلایان به آلرژی مزیت بزرگی است.

در حقیقت به لطف سطح صاف، قابلمه روحی ساخته شده از سرامیک استیل نیز بسیار راحت تمیز می شوند و غذای سرخ شده به راحتی به آن نمی چسبد. قابلمه روحیی ساخته شده از سرامیک استیل نیز برای ماشین ظرفشویی مناسب هستند.

با توجه به مواد مغناطیسی که قابلمه روحی از آن ساخته می شوند، به ویژه برای پخت و پز در اجاق های القایی مناسب هستند.

اما در قابلمه روحیی ساخته شده از سرامیک استیل، می توانید به صورت معطر طبخ کنید و ویتامین ها را بدون استفاده از آب زیاد حفظ کنید.

با این حال، مانند قابلمه روحی ، قابلمه روحی فولادی-سرامیکی نسبتاً سنگین هستند و برای افراد ضعیف مناسب نیستند، به خصوص زمانی که دیگ های حاوی کباب یکشنبه باید از فر خارج شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.