استفاده از کارتن جعبه شیرینی در ساخت روسری موجب بهبود سردرهای میگرنی در آنه شد

همانطور که  می دانید استفاده از کارتن جعبه شیرینی در بسته بندی بسیار متداول است، اگرچه ما آن را به شکل طبیعی خود نمی بینیم.

اگرچه برندهای بزرگ همچنان از آن برای محصولات انحصاری تر یا بسته بندی های محدود استفاده می کنند، جایگزین های بیشتری و گزینه های پایدارتری ظاهر می شوند.استفاده از کارتن جعبه در بسته بندی.

اگرچه کارتن جعبه شیرینی یک محصول کاملاً بازیافتی است، کاغذ چاپی که با آن پوشانده شده است و اغلب جوهرهای مورد استفاده آنقدر بادوام نیستند.

بنابراین، از یک ماده 100٪ پایدار، در نهایت کارتن جعبه شیرینی را به گونه ای تزئین می کنیم که ماهیت اکولوژیکی آن از بین برود.

هنگام حمل و نقل اقلام در مسافت های طولانی، مهم است که کارتن جعبه شیرینی ها و مواد محافظ مناسب را انتخاب کنید تا مطمئن شوید که آنها در شرایط عالی به مقصد خود می رسند. برای بسته بندی خوب، ابتدا باید مواد مناسب را انتخاب کنید.

راهنمای ما برای انتخاب مناسب ترین کارتن جعبه شیرینی مقوایی برای محموله بعدی خود را بررسی کنید.

از کارتن جعبه شیرینی های موجدار جدید و با کیفیت بالا استفاده کنید

سه نوع کارتن جعبه شیرینی راه راه وجود دارد: تک جداره، دو جداره و سه جداره. شکل و وزن کالای شما و همچنین نیروهایی که ممکن است کارتن جعبه شیرینی شما در حین حمل و نقل و جابجایی متحمل شود (مثلاً اگر روی هم چیده شود)، نوع کارتن جعبه شیرینی ای را که باید انتخاب کنید تعیین می کند. تفاوت بین هر نوع کارتن جعبه شیرینی در تعداد لایه های مقوا نهفته است. پرکاربردترین کارتن جعبه شیرینی مقوایی راه راه تک جداره است که از یک راه راه ساخته شده و هر طرف آن با آستری پوشانده شده است.

در Selfpackaging، علاوه بر استفاده از جوهرهای مبتنی بر آب برای چاپ جعبه‌های خط‌دار و انواع دیگر جعبه‌های مقوایی، ما عاشق نئوپان در حالت خاکستری طبیعی آن، شبیه به یک بلوک سیمانی هستیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.