ایزوگام پلیمری دو لایه پلاستیکی طرح دار

محافظت ونگهداری از ساختمان مسکونی ویا تجاری اهمیت فوق العاده ای دارد یکی از مواردی که جهت پیشگیری از وارد شدن آسیب به ساختمان از درجه اهمیت زیادی برخوردار است ، محافظت از سقف وبدنه آن می باشد.

انواع متفاوتی از عایقها می توانند در پیشگیری از صدمه به سقف مورد استفاده قرار گیرند که مهمترین آن ایزوگام پلیمری دو لایه است.

در گذشته عایقهایی مانند کاه گل پشت بام وبعد از آن قیر گونی کردن بسیار مورد توجه قرار داشت اما امروزه با توسعه تکنولوژی،پیشرفت هایی نیز در این زمینه صورت گرفته ومواد وابزارهای صنعتی تری برای این منظور به کار برده می شوند.

ایزوگام پلیمری دو لایه پلاستیکی طرح دار

خرید ایزوگام پلیمری

خرید ایزوگام پلیمری برای خرید ایزوگام پلیمری باید بتوانید شناخت کافی از کاربرد آن وهمچنین جنس وکیفیت وامتیازات ومعایب آن داشته باشید .

به این منظور در ابتدا لازم است تا تعریف جامعی از ایزوگام پلیمری تک لایه داشته باشیم .

ایزوگام پلیمری نوعی عایق ایزوگامی است که از مقدار متناسبی قیر پالایشگاهی ساخته می شود.

ایزوگام پلیمری با توجه به انواع گوناگوتی که دارد ،دارای قیمت های متفاوتی نیز می باشد وشما می توانید با توجه به اینکه از این ایزوگام در چه مناطقی وبا چه آب وهوایی مورد استفاده قرار می دهید ، نوع خاصی از آن را انتخاب نمایید.

عرضه وتولید ایزوگام گر چه در کشور فراوان انجام می شود اما باید در هنگام خرید به اصل بودن ایزوگام بسیار توجه نمود ،چه بسا فروشندگان وتولید کنندگانی که با تولید جنس تقلبی واستفاده از مواد نا مرغوب وبی کیفیت در تولیدات خود وسپس ارائه آن به بازار مصرف قصد سو استفاده وبه دست آوردن سود سرشاری از این طریق دارند.

پس بهتر است که هنگام خرید محصول به متناسب بودن ضخامت و وزن ایزوگام با توجه به نوع کاربرد آن ، و داشتن لیبل بر روی سطح ایزوگام وتناسب داشتن با آب وهوای منطقه مورد استفاده توجه ویژه ای نمود .

ایزوگام ها به صورت دو لایه ،تک لایه ،طرح دار،سنگریزه ای وپودری یا ساده تولید می شوند. که البته نوع پودری آن پس از سفارش توسط مشتری تولید وعرضه می گردد.

قیمت ایزوگام ها نیز به دلیل نوسانات فراوانی که در بازار وجود دارد ثابت نبوده واغلب به صورت روزانه قیمت گذاری بر روی آن ها انجام می گردد.

توصیه ما به خریداران ایزوگام این است که برای اطمینان یافتن از قیمت های به روز به مراکز فروش معتبر این محصولات مراجعه کنند تا بتوانند با تهیه محصول با کیفیت خرید امن تر وبه صرفه تر ی داشته باشند.

ایزوگام پلیمری یزد

ایزوگام پلیمری یزد ایزوگام پلیمری درجه یک در اکثریت شهرهای کشور به فروش می رسد .

یزد یکی از شهرهایی است که تولید وعرضه این نوع از ایزوگام در آن به وفور انجام می گیرد از امتیازات ایزوگام پلیمری یزد داشتن نشان استاندارد و تایید آن توسط کارشناسان وهمچنین کیفیت وضخامت مناسب آن اشاره کرد ، که مقاومت مورد نیاز را در برابر گرما ونور خورشید وهمچنین برودت وسرمای هوا در خود نهفته است.

گفتنی است که استفاده از مواد درجه یک مانند قیر در تولید ایزوگام مرغوب بسیار موثر می باشد.

درجه قیر مورد استفاده در این نوع از ایزوگام ها درجه ای معادل 60 تا 70 گرید می باشد و به این طریق کیفیت ایزوگام با ضخامت آن ارتباط مستقیمی داشته وهر اندازه که کیفیت قیر واندازه آن متناسب با یکدیگر باشد ، مرغوبیت محصول نیز بیشتر خواهد بود.

خریداران می توانند با مراجعه به تولید کنندگان ویا فروشندگان معتبر این نوع از ایزوگام در شهر یزد از نمونه های مختلف آن دیدن کرده وسپس با کارشناسان خبره در این زمینه مشورت نموده واطلاعات لازم وکافی را از آنها دریافت کرده وسپس اقدام به خرید نمایند.

کارشناسان این مراکز فروش،در هر زمان بهترین راهنماییها را به متقاضیان ارائه می نمایند کیفیت خوب واستفاده از مواد اولیه درجه یک از امتیبازات ایزوگام پلیمری یزد می باشد که افراد می توانند با کمال اطمینان محصول مورد نظرخود را سفارش دهند ویا از طریق شماره تلفن های مربوطه با متخصصین این حوزه در تماس بوده ویا با مراجعه به سایتهای مربوطه، ثبت سفارش نهایی خود را در تمام نقاط کشور انجام بدهند.

ایزوگام پلیمری طرح دار

ایزوگام پلیمری طرح دار انواع گوناگون ایزوگام پلیمری دو لایه در کارخانجات تولیدی تولید وعرضه می شوند که یکی از آن ایزوگام پلیمری طرح دار است .

ایزوگام پلیمری طرح دار ویا روکش دار ایزوگامی است که با آلومنیوم طرح دار پوشیده شده است و به علت نقش ها وطرا حیهای متنوعی که در آن استفاده شده است بیشتر برای زیبا سازی نمای ساختمان مورد مصرف قرار می گیرد.

ایزوگام طرح دار در نقش های مختلفی مانند آجر نما،موزاییکی ، چمنی سنگریزه ای ولانه زنبوری وطرح های متنوع دیگر تولید می گردد.

علاوه بر جنبه زیبا سازی به دلیل مقاومت وطول عمر بالایی که دارد بیشتر از دیگر انواع ایزوگام مورد توجه واستقبال رو برو گردیده است.

از این نوع ایزوگام برای مکانهایی از جمله زمین های زراعی ،کف استخرها ،پارکینگ ها ،برای عایق یندی سقف وپشت بام ها وهمچنین قسمتی از پیاده رو ها استفاده می شود.

این نوع ایزوگام از دو لایه الیاف پلی استر والیاف تیشو ساخته می شود وبعد از قرار گرفتن در اندازه مشخصی از قیر ، آماده می گردد.وبا توجه به نوع تولیدی آن که ساده باشد یا طرح دار با لایه ای از ورق نازک آلومنیوم پوشش داده می شود وهر اندازه که قیر مصرفی در آن بیشتر باشد ، ضخامت لایه نیز بیشتر خواهد شد.

ایزوگام پلیمری ساده

ایزوگام پلیمری ساده بر خلاف ایزوگام پلیمری طرح دار نوعی ایزوگام ساده وبدون طرح نیز اولید می گردد که ویژگی های خاص خود را دارد وبه دلیل عدم وجود روکش آلومنیومی بر روی آن از ضخامت کمتری برخوردار است واز این بابت هم سبک تر بوده واز این لحاظ نسبت به ایزوگام های دیگر ارزانتر نیز می باشد وبرای مکانهایی مانند نصب بر روی پل ها ، سدها و فوندانسیون ساختمان ها وسرویس های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع ایزوگام ساده یا پودری در مکان هایی که زیاد در معرض دید نمی باشند کاربرد بیشتری دارد واز ایزوگام های پر مصرف می باشداما برای خریداری این نوع از ایزوگام ابتدا باید سفارش تولید آن را داده وپس از نهایی شدن سفارش ، آن را تحویل بگیرید.

این محصول به دلیل اینکه بیشتر در درون ساختمانها مورد استفاده است ، ضخامت کمتری نیز دارد چرا که آنچنان در معرض سرما ویا حرارت خورشید قرار ندارد ومیتواند تا سالها عمر مفید خود را حفظ کرده وآسیبی به آن نرسد.

به دلیل قیمت مقرون به صرفه تر وکیفیت وکارایی مناسب خود بیشتر مورد توجه عموم واقع می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.