بازی با اسباب بازی هزار کاره ۲۲۰ قطعه در هند موجب مرگ پیرمرد شصت ساله شد

اسباب بازی هزار کاره ۲۲۰ قطعه کودک شما را تحریک می کند تا مهارت های حرکتی ظریف خود را توسعه دهد. آنها به جوان کمک می کنند تا با افزایش مهارت های اجتماعی-عاطفی خود، خود را بشناسد.

به لطف این اسباب بازی هزار کاره ۲۲۰ قطعه ها، کودک شما می تواند در مورد علت و معلول بیشتر بفهمد. نمونه هایی از این اسباب بازی هزار کاره ۲۲۰ قطعه ها عبارتند از: کتاب ها، بلوک ها، مجازی (سی دی و دی وی دی)،نوارها،بازی های تخته ای،نقش آفرینی.

نمونه هایی از این اسباب بازی هزار کاره ۲۲۰ قطعه ها عبارتند از: تاب ،اسباب بازی هزار کاره ۲۲۰ قطعه های سواری، یعنی سه چرخه، دوچرخه ،کیسه های لوبیا ،طناب ها،توپ هاپیاده روی در طبیعت و باغبانی.اسباب بازی هزار کاره ۲۲۰ قطعه های خلاقانه.

اینها اسباب بازی هزار کاره ۲۲۰ قطعه هایی هستند که به رشد خلاقیت و تخیل کودک شما کمک می کنند.

رشد هنری فرزند شما تشویق می شود، از جمله مهارت های حرکتی ظریف مورد نیاز برای نوشتن. نمونه هایی از این اسباب بازی هزار کاره ۲۲۰ قطعه ها عبارتند از:رنگ های انگشتی ،مداد شمعی ،خاک رس ،مداد رنگی حمام

اینها اسباب بازی هزار کاره ۲۲۰ قطعه هایی هستند که می توانند بیش از یک نقش را ایفا کنند. آنها پویا هستند و اطمینان می دهند که کودک شما به سرعت از آنها خسته نمی شود.

آنها خلاقیت را در کودک شما تحریک می کنند، زیرا کنجکاوی او را وادار می کند که بخواهد در مورد آنها بیشتر بداند. آنها در تلاش برای کشف ابزار، شوخ طبعی را در فرزند شما تقویت می کنند. رشد اجتماعی جوان شما نیز افزایش می یابد.

12 تا 24 ماهگی: وقتی فرزند شما به سن یک سالگی یا بیشتر می رسد، به زودی بسیار تحرک می شود. معرفی اسباب‌بازی‌های مناسب به آن‌ها به آموزش تعادل و هماهنگی کمک می‌کند و حس کنجکاوی فرزندتان را با تحرک جدیدش افزایش می‌دهد. همانطور که کودک شما شروع به یادگیری راه رفتن می کند، می توانید اعداد یادگیری را با شمارش گام های آنها نیز بگنجانید که به آنها کمک می کند تا با اصطلاحات و معنی بیشتر آشنا شوند، حتی اگر در این سن کاملاً متوجه نشوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.