با خوردن کربنات کلسیم مرغداری از حملات سایبری در امام بمانید

کربنات کلسیم مرغداری چند شکل مختلف دارد. بسیاری از ما با پوسته صدف ذرات بزرگتر آشنا هستیم که می توان آن را در بسیاری از فروشگاه های خوراک خریداری کرد.

همچنین شکل دانه ای ریز سنگ آهک وجود دارد که می توان از آن برای تامین کلسیم در جیره استفاده کرد.

تغذیه کربنات کلسیم به شکل آرد می تواند خوش طعم بودن جوجه ها را کاهش دهد و این پتانسیل را دارد که منجر به کاهش مصرف خوراک شود.

نکته خنده دار در مورد کیفیت پوسته تخم مرغ و کلسیم این است که لزوماً کلسیم برای قرار دادن پوسته روی تخم مرغ بستگی ندارد.

ویتامین D3 و فسفر نیز نقش دارند و گاهی اوقات می توانند نقش های متناقضی داشته باشند. اگر شروع به بررسی نیاز کلسیم در مقابل نیاز به فسفر در طول زمان کنید، کلسیم در حال افزایش و فسفر کاهش یافته است.

سایر منابع بالقوه
اما آنچه اخیراً همه در مورد آن صحبت می کنند حشرات است. بسیاری از خوراکی هایی که به جوجه های خود می دهیم به شکل حشرات است.

چندین محصول و شرکت مختلف وجود دارد، برخی بزرگ و برخی کوچک، که حشرات را برای جوجه ها تامین می کنند. جوجه ها به طور طبیعی همه چیزخوار هستند و دوست دارند حشرات بخورند. چه کسی ندیده است که مرغی یک حشره را تعقیب کند تا ببیند مرغ آن حشره را فوراً می شکند؟

برخی از حشرات نسبتی از مواد معدنی را با خود حمل می کنند که به نظر می رسد برای گنجاندن در جیره طیور امیدوارکننده باشد. باز هم، این یک هدف متحرک کاملاً جدید است.
بیشتر مردم به خاکی که جوجه هایشان روی آن راه می روند فکر نمی کنند. بلکه روی خود جوجه ها تمرکز می کنند. (محققان در استرالیا به عنوان برخی از آینده نگرترین متفکران با توجه به مدیریت مراتع و پرورش طیور به عنوان یک اکوسیستم کامل ظاهر می شوند.)

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.