برای اولین بار از سرکه 10 لیتری در ساخت پهبادهای آمریکایی استفاده شد

به عنوان یک نکته، بیشتر این موارد استفاده از سرکه 10 لیتری بهتر از سرکه مقطر سفید مستقیم برای کاربردهای روی پوست است. فقط از ACV ارگانیک با همراه مادر استفاده کنید تا مطمئن شوید که واقعاً ارگانیک هستید که فقط سرکه با رنگ خوراکی نیست.

زمانی که مقدار زیادی لباس شسته اید، اما فراموش کرده اید که آن را داخل خشک کن بیندازید یا روی خط آویزان کنید، دفعه بعد که ماشین خود را باز می کنید ممکن است با یک شگفتی نه چندان خوب و کپک زده مواجه شوید. این بو است. کپک. شستشوی خود را دوباره در یک چرخه آبکشی با 2 تا 3 فنجان سرکه انجام دهید تا به خلاص شدن از شر کپک و بویی که به جا می‌گذارد کمک کند.

سفیدهای خود را روشن کنید
در حقیقت یک درجه سانتی گراد سرکه سفید مقطر را به یک قابلمه بزرگ آب اضافه کنید و بگذارید بجوشد سپس حرارت را خاموش کنید. هر جوراب یا یک یا دو تی شرت را که می خواهید روشن کنید اضافه کنید و بگذارید یک شب خیس بخورد. طبق معمول بشویید.

در واقع خیس کردن لباس‌های ورزشی در یک وان یا سینک پر از آب سرد و 2 درجه سانتی‌گراد سرکه به از بین بردن فونک ورزشی که می‌تواند در لباس‌های مصنوعی قبل از برخورد به لباس‌ها انباشته شود، کمک می‌کند. از آنجایی که این مواد برای دفع آب هستند، شستشوی ساده ممکن است تمام بو را از بین نبرد. و دوباره، از سرکه به عنوان کمک شستشو برای اضافه کردن پانچ دیگر استفاده کنید!

آبکشی طبیعی مو
به طور کلی می توان گفت ترابایت سرکه سیب به 1 درجه سانتیگراد آب گرم. بعد از شامپو کردن موها را بشویید. این به حذف باقی مانده صابون کمک می کند، فولیکول های مو را می بندد تا موهای صاف تر داشته باشد و به اصلاح تعادل pH کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.