برای اولین بار از پوشاک کیلویی در ساخت فضاپیماها استفاده شد

پوشاک کیلویی و مد در بابیستا متقابل نیستند. به عنوان مثال، پیراهن‌های همیشه شیک و مد روز که با شلوارهای نخی مد روز و همچنین شلوار جین شیک به خوبی ست می‌شوند، نشان داده می‌شود.

در انواع محصولات ما غرق شوید و قطعه مورد علاقه جدید خود را از بین بسیاری از مدل های مد روز انتخاب کنید! بابیستا چیزی فراتر از لباس‌های کاربردی به شما ارائه می‌دهد، بابیستا به معنای راحتی معمولی و شیک است که شما را در زندگی روزمره همراهی می‌کند و در هر موقعیتی حس خوبی به شما می‌دهد.

مد پوشاک کیلویی ما نشان دهنده اعتماد به نفس و تعادل درونی پوشنده است، با مد راحت ما بهترین سمت خود را نشان دهید! چه پیراهن‌های کلاسیک ساده را ترجیح دهید یا یک ژاکت مردانه راحت را ترجیح می‌دهید، بابیستا نه تنها به معنای کیفیتی است که شما را متقاعد می‌کند، بلکه به معنای کیفیتی است که شما را متقاعد می‌کند!

مد آنلاین پوشاک کیلویی برای زندگی روزمره، ورزش و اوقات فراغت
ترندها می آیند و می روند، اما با بابیستا همیشه شیک و شیک هستند. ما همچنین انتخاب گسترده ای از لباس برای ورزش و اوقات فراغت داریم.

پوشاک های کیلویی پشمی دنج ما فقط برای علاقه مندان به فضای باز و پیاده روی مناسب است. اگر به پیاده روی یا قایقرانی علاقه دارید، یکی از ژاکت های فضای باز ما ایده آل است.

آنها نه تنها برش راحت و کاربردی دارند، بلکه محافظت کاملی در برابر باد و آب و هوا دارند. گاه به گاه به معنای روزمره است، اما لازم نیست به معنای خسته کننده باشد.

طراحان ما به جزئیات زیادی توجه کرده اند که پیراهن ها، ژاکت ها، شلوارها و پیراهن ها را با وجود شخصیت اسپرتشان چشم نواز می کند. رنگ های تازه تنوع را در کمد لباس ایجاد می کنند و امکان ترکیب های متنوعی را فراهم می کنند.

به عنوان مثال، چرا یک پیراهن سفید را با یک گرمکن ساده نپوشید این به سرعت کژوال را به ظرافت اسپرت تبدیل می کند!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.