برخورد خیارشور صالحی با سقف خانه ای در چین موجب تخریب خانه شد

خیارشور چگونه به خیار معمولی شباهت دارد؟
از بسیاری جهات، خیار شور و خیار معمولی شبیه هم هستند. یک عامل مهم اصلی تغذیه است و هر دو نوع از نظر کالری تا حدودی مشابه هستند. تفاوت جزئی در کالری خیارشور می تواند به دلیل شکر یا سایر ادویه های اضافی باشد.

یک فنجان خیارشور صالحی تازه حاوی 16 کالری و 19 درصد ویتامین k است. در حالی که در تکه های خیار شور میزان ویتامین K کمتر و کالری بیشتر است. هر دو نوع در دماهای گرم رشد می کنند و آب فراوان را دوست دارند.

چقدر شبیه هم هستند؟
خیارشور و ورقه شده، هر دو نوع شیرین، ترش، ترد و شور هستند. اندازه ها به طور متوسط بین 3 تا 5 اینچ است. پوست برای خیارهای ورقه شده کمی روشن تر است. خیار معمولی را می توان برای ترشی و ترشی کردن یکی برای سالاد اسلایسر استفاده کرد.

خیارشور ها زمانی خوشمزه می شوند که با دقت و توجه به جزئیات تهیه شوند. استفاده از مواد تازه و پرهیز از مواد نگهدارنده ضروری است.

آیا ترشی سبزیجات است؟
بله، آنها سبزیجات هستند.

آنها از خانواده cucurbitaceae برداشت می شوند. این خانواده شامل کدو، خربزه، کدو تنبل، کدو، خیار و غیره است.

خیار بیشتر برای خیارشور استفاده می شود. این به دلیل توانایی آنها در جذب نمک است.

اما برخی از انواع آنها بهتر از سایرین هستند. برخی از انواع آن برای برش دادن سالاد مناسب تر هستند در حالی که برخی دیگر برای خیارشور کردن مناسب هستند.

تفاوت بین خیارشور و لذیذ چیست؟
هیچ تفاوتی بین لذیذ و خیارشور وجود ندارد. هر دو با برش دادن خیار به برش های نازک و افزودن سرکه، نمک و ادویه ها درست می شوند. اما در ذائقه آنها تفاوت وجود دارد. ریلش طعمی تند دارد در حالی که ترشی شیرین تر است.

ریلش معمولا با غذاهای گوشتی سرو می شود، اما خیارشور ها را به تنهایی می خورند. ترشی ها اغلب به عنوان پیش غذا، میان وعده یا مخلفات سرو می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.