تاثیر رنگ و سایز توپ فوتبال در بازی های جام جهانی

مصرف کنندگان کنونی می توانند به فروشگاه فوتبال توپ ورزشی بچه گانه مورد علاقه خود مراجعه کنند.

توپ های فوتبال با رنگ، اندازه و مشخصات فنی بسیار متفاوت را انتخاب کنند، این من را به بحث امروز هدایت می کند که در مورد موادی است که برای ساختن یکی از بهترین اختراعات بشر استفاده می شود.

توپ‌های فوتبالی که در بالاترین سطوح ورزشی استفاده می‌شوند دارای لایه‌های متعدد داخلی هستند (یعنی از دو لایه تا ارتفاع چهار یا پنج لایه).

کاری که پنبه انجام می دهد این است که وقتی توپ های فوتبال با لگد و خمیدگی برخورد می کنند، احساس نرمی و بالشتک بیشتری می بخشد، در حالی که پلی استر به دوام کلی کمک می کند و با ارائه مواردی مانند یکنواختی پرش بهتر توپ ها را پاسخگوتر می کند.

عموماً از یک چرم مصنوعی توپ فوتبال لیگ قهرمانان یا یک پوشش بیرونی پلی وینیل کربنات (PVC) ساخته شده اند.

که دور یک آستر داخلی پنبه ای یا پلی استر دوخته می شود. در زیر این آستر یک مثانه لاستیکی بوتیل یا لاتکس وجود دارد که تمام هوای داخل را می‌بندد.

توپ

هر جزء که امروزه برای ساخت یک توپ فوتبال استفاده می شود از ماده خاصی ساخته شده است و همه این قطعات ماده در کنار هم قرار می گیرند تا توپ کروی شکلی را ایجاد کنند که مردم دوست دارند با آن بازی های مختلف انجام دهند.

اول از همه، ما توپ فوتبال تهران پوشش بیرونی را داریم.

این بخشی از توپ فوتبال است که کاربر در واقع می تواند آن را لمس و احساس کند. از توپ در برابر پارگی و سایش محافظت می کند و ظاهر متمایز آن را به جسم می بخشد.

همچنین متوجه خواهید شد که توپ‌های فوتبال ارزان‌تر دارای لایه‌های داخلی کمتری هستند، به همین دلیل است که گاهی اوقات ممکن است ضربه زدن آنها کمتر خوشایند باشد و حتی کمی دوام کمتری داشته باشید.

روکش های بیرونی توپ پلاستیکی تهران معمولا از چرم مصنوعی ساخته می شوند.

 • منابع:
  1. ?What Are Soccer Balls Made of
 • تبلیغات:
  1. اعترافات تکان دهنده بیل گیتس در رابطه با طلاق از همسرش!
  2. فشارسنجی که تبدیل به دماسنج می شود!
  3. چادر مسافرتی که شبیه به یک بالون عمل کرد!
  4. روغن گیاهی که در جوشکاری استفاده می شود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.