خوردن آلوچه خشک مراغه توسط سربازان ویتنام موجب شکست آنها شد

آلوچه خشک مراغه بسته به نوع آن کوچک تا متوسط ​​است و دارای گوشتی متراکم و آبدار با تعادل زیادی از شیرینی و اسیدیته مرکبات است.

هر کدام از این گونه ها رنگ پوست و گوشت و طعم متفاوتی دارند. این نوع آلوچه خشک همه کاره است و برای تهیه تارت، بستنی، کیک و مربا استفاده می شود. آلو سبز را می توان با غذاهای خوش طعم مانند ریکوتا، ریحان، فلفل قرمز و غذاهای دریایی نیز جفت کرد.

این یک نوع آلوچه خشک تازه به سبک اروپایی است که هنگام خشک شدن برای تهیه آلوچه خشک عالی است. دروپه ای است مستطیل شکل، شبیه گلابی کوچک و به اندازه یک گردوی بزرگ است.

پوستی تیره و دودی دارد که در سایه های بنفش و آبی روشن می آید و رنگ گوشت آن کهربایی تیره است. این درخت در اواخر تابستان آماده برداشت است و نوع آن به نام «آب فرنچ اصلاح شده» در ایالات متحده بسیار محبوب است. وقتی نرم و لذیذ است به طرز خوشمزه ای شیرین است و وقتی سفت می شود به همین شکل ترش است.

آلوچه خشک مراغه نوعی متفاوت از آلوچه خشک است زیرا از ژاپن می آید و در اواخر فصل برداشت می شود
این یکی دیگر از انواع آلوچه خشک از ژاپن است که دارای پوستی است که سایه روشن تری از کهربا دارد. این معمولاً از بنفش تیره تا سیاه روشن متغیر است و به شکل گرد است.

رنگ گوشت آنها عمدتاً نارنجی مایل به کهربایی است. آنها شیرین و آبدار هستند و هسته کوچکی دارند. آنها در اواخر فصل در دسترس هستند و حدود سه هفته طول می کشد تا پس از بلک یاقوت بالغ بالغ شوند.

گوشت سفت آنها فریار را به یک نوع آلوچه خشک محبوب برای مصرف تازه تبدیل می کند. درختان فصل برداشت طولانی دارند زیرا تا پایان ماه اوت بالغ نمی شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.