روتختی بافت ابریشم که قابلیت تغییر سایز دارد

اگر می خواهید روتختی بخرید تا طراحی خاصی به اتاق خود اضافه کنید، ژاکارد، ابریشم، ملیله یا خز مصنوعی را در نظر بگیرید. آنها به طور موثر بر فردیت مالک تأکید می کنند و فضای خاصی از اشراف را ایجاد می کنند. ابعاد روتختی در این مورد واقعاً مهم نیست.

روتختی بافت ابریشم اغلب نمای کل اتاق است. بلافاصله چشم را جلب می کند. بنابراین تمیز و مرتب نگه داشتن روتختی بسیار مهم است.

یک سری قوانین اساسی برای مراقبت از روتختی بدون توجه به نوع مواد وجود دارد:

پوشش را جدا از سایر موارد بشویید. حتی اگر فضای کافی در ماشین لباسشویی برای چیز دیگری وجود دارد، بهتر است آن را بیش از حد بار نکنید.

مقدار مواد شوینده لباسشویی را پیگیری کنید. اگر روی روتختی لکه ای وجود دارد، بهتر است از لکه برهای مخصوص پارچه های ظریف استفاده کنید، بهتر است سفید کننده را حذف کنید.

روتختی

از محصولاتی با قوام مایع یا ژل استفاده کنید. این به دلیل حلالیت سریع و سهولت در شستشو است. سعی کنید از نرم کننده های پارچه استفاده کنید. پس از آن، روتختی راحت تر اتو می شود.

چگونه از روتختی ساتن مراقبت کنیم؟
روتختی های ساتن بهتر است در دمای 60 درجه شسته شوند. برای سهولت در اتو کردن روکش، شستشو با هشتصد دور مطلوب است. روتختی های ساتن روی حرارت متوسط ​​اتو می شوند. اندازه جلد مهم نیست.

چگونه از روتختی ژاکارد مراقبت کنیم؟
روتختی ژاکارد نیاز به درمان خاصی دارد. حتی به جای شستشوی ظریف، بهتر است به خشکشویی متوسل شوید. این به دلیل ساختار پیچیده بافت است.

همچنین روتختی های ژاکارد به بهترین وجه در برابر نور مستقیم خورشید محافظت می شوند تا از محو شدن آنها جلوگیری شود. هر از گاهی توصیه می شود روتختی ژاکارد را با اسفنج یا برس مرطوب پاک کنید.

چگونه از روتختی ملیله ای مراقبت کنیم؟
ملیله یک ماده بسیار متراکم و حجیم است، بنابراین اغلب غیرممکن است که آن را در درام ماشین لباسشویی قرار دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.