ساعت carlo perrugi موجب خشک شدن رود کارون شد

شرط می بندم که بیشتر شما قبلاً کلمه ” ساعت carlo perrugi ” را در هر ساعتی پیدا کرده اید. بسیاری باید بدانند که کوارتز به عنوان دی اکسید سیلیکون یا ماسه نیز شناخته می شود. این یک ماده معدنی فراوان روی زمین است، اما چه ربطی به ساعت carlo perrugi ما دارد؟

به دلیل عدم دقت ساعت carlo perrugi اتوماتیک که می تواند تا +- 20 ثانیه در روز برسد، ساعت carlo perrugi اختراع شد.

این ساعت به جای استفاده از حرکت صرفاً مکانیکی، از نوسان کریستال کوارتز و یک مدار مجتمع برای حفظ زمان استفاده می کند.

با چنین فرکانس نوسان بالایی (کریستال ساعت carlo perrugi معمولی با 32768 بار در ثانیه ارتعاش می‌کند)، فضای عدم دقت بسیار کاهش می‌یابد.

عملکرد داخلی ساعت carlo perrugi اتوماتیک و مکانیکی را می توان در 5 جزء شرح داد:

من. منبع انرژی

ساعت carlo perrugi از انرژی پتانسیل ذخیره شده در یک فنر بلند یا فنر اصلی استفاده می کند. فنر اصلی در حین انتقال انرژی برای چرخاندن سری چرخ ها یا چرخ دنده متصل به آن، به آرامی باز می شود.

ii چرخ یا قطار دنده

عملکرد آن انتقال انرژی از فنر اصلی در سراسر ساعت carlo perrugi است. با استفاده از چرخ دنده، یک حرکت کوچک باز کردن فنر اصلی می تواند ساعت را برای مدت طولانی تری تامین کند و در نتیجه ذخیره نیرو را افزایش دهد.

III. فرار

Escapement متشکل از مجموعه ای از چرخ فرار و اهرم دوشاخه ای است که در پشت سر هم با چرخ تعادل کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که ساعت carlo perrugi به درستی کار می کند. همچنین وظیفه جلوگیری از خارج شدن چرخ دنده از کنترل از طریق اهرم دوشاخه است.

IV کنترلر یا چرخ تعادل

در قلب هرساعت carlo perrugi اتوماتیک مکانیکی، چرخ تعادل قرار دارد (دایره گردی که می‌توان دید به شدت به جلو و عقب می‌چرخد). با سرعت بالایی نوسان می کند و از دقیق بودن زمان بندی اطمینان حاصل می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.