فروش روفرشی 9 متری سیمین در کاخ سفید موجب خشم مردم آمریکا شد

طبق یک تکنیک سنتی ، تمام روفرشی 9 متری سیمین دست ساز هستند: این الگوی روی یک بوم عمودی قرار می گیرد و سیم با استفاده از یک تپانچه توفر وارد می شود.

چه نوع روفرشی 9 متری سیمین برای یک اتاق نشیمن؟شما می خواهید یک روفرشی 9 متری سیمین جدید در اتاق نشیمن خود نصب کنید اما نمی دانید کدام یک را انتخاب کنید؟ به دنبال روفرشی 9 متری سیمین مناسب برای اقامت خود هستید؟

انواع زیادی روفرشی 9 متری سیمین با اندازه ، شکل ، رنگ یا حتی مواد بسیار متفاوت وجود دارد.

هنگامی که می خواهید خانه خود را با یک روفرشی 9 متری سیمین جدید تقویت کنید ، گاهی اوقات پیدا کردن راه خود دشوار است.

در واقع ، ما می خواهیم روفرشی 9 متری سیمین را انتخاب کنیم که دکوراسیون اتاق نشیمن را تقویت می کند و راحتی را به همراه خواهد داشت ، بنابراین می خواهیم از پایان دادن به روفرشی 9 متری سیمین که خیلی کوچک است ، جلوگیری کنیم ، یا الگوهای آنها با فضای داخلی ما مطابقت ندارد.

اما مطمئن باشید ، در مبلمان Art Deco ، تیم علاقه مندان ما کاملاً واجد شرایط هستند تا از نظر دکوراسیون داخلی و مبلمان به همه سؤالات شما پاسخ دهند.

برای اتاق نشیمن ، شما باید یک روفرشی 9 متری سیمین را انتخاب کنید که طول آن کمی از مبل شما فراتر رود و عرض آن به شما امکان می دهد بدون پیدا کردن خود در خارج از روفرشی 9 متری سیمین ، در اطراف میز قهوه گردش کنید.

بیایید اکنون همه اینها را با هم کشف کنیم!

سری روفرشی 9 متری  مراسم مرا برای CC-TAPIS حساسیت به رنگ های طراح هلندی با الگوهای سنتی ژاپنی را برای نتیجه ای به همان اندازه الهام بخش همکاران می کند.

با استفاده از الگوهای موجود در تاتامیس ، خلاقیت های او با از بین بردن آن در زندگی روزمره ، عملکرد تشریفاتی روفرشی 9 متری  را به دست می گیرند. این شبکه مستطیل شکل که در لحظات مختلف روز مدل شده است به عنوان یک چینه شناسی کاملاً ظریف ارائه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.