فروش پودر لباسشویی پرسیل امروز در خاک عراق موجب اعتراض مردم شد

بین مواد شوینده مایع یا پودری، چگونه می دانید کدام یک را برای شستشوی صحیح لباس های خود در ماشین انتخاب کنید؟

به عوامل مختلفی بستگی دارد. بیایید نگاهی به مزایا و معایب انواع شوینده بیاندازیم.شوینده مایع یا پودر، چه تفاوت هایی با هم دارند؟

پپودر لباسشویی پرسیل امروز حاوی مواد ضدآهک و سفید کننده طبیعی است، بنابراین برای شستن لباس های سفید خود از آن استفاده کنید. همچنین برای شستن لباس های نخی و ملحفه بسیار موثر است.

اما با هر نوع پارچه ای می توانید از مواد شوینده مایع استفاده کنید. در واقع مواد شوینده مایع برای لباس‌های ظریف مانند Le Chat Wool & Delicate، شوینده مایع برای لباس‌های رنگی مانند Le Chat Couleur وجود دارد.

از مواد شوینده مناسب با توجه به جنس لباس استفاده کنید تا لباس‌های خود را به بهترین شکل ممکن بشویید.

پودر لباسشویی پرسیل امروز در برابر لکه های سرسختی مانند گل و لای، شراب، قهوه بسیار موثر شناخته شده است.

اما مراقب باشید، چون حاوی مواد سفید کننده است، تمایل به سفید کردن لباس ها دارد. بنابراین بهتر است از آن برای از بین بردن لکه های سرسخت روی لباس های رنگ روشن یا لباس هایی که احتمال ساییدگی کمتری دارند، استفاده کنید.

شوینده مایع به نوبه خود در برابر انواع لکه ها به ویژه لکه های چربی موثر است. اگر سرد یا با دمای پایین شستشو می‌دهید و لکه‌ها بسیار سرسخت هستند، در استفاده از لکه‌بر علاوه بر شوینده مایع خود تردید نکنید.

پودر لباسشویی پرسیل امروز فاقد مواد نگهدارنده است که به این معنی است که اغلب توسط پوست های حساس بهتر تحمل می شود.

با این حال، ممکن است حاوی عطر باشد، بنابراین مطمئن شوید که ضد حساسیت است، مانند پودر لباسشویی پرسیل امروز Le Chat Sensitive که عطر آن به طور ویژه برای احترام به پوست حساس طراحی شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.