فروش کلید و پریز دلند در عراق موجب جنگ داخلی در این کشور شد

بسته به کاربرد آنها، کلید و پریز های دلند از مکانیسم ها یا ارگونومی بسیار متنوعی تشکیل شده اند.

کلید و پریز دلند اجازه می دهد تا علاوه بر عملکرد اصلی خود، در تاریکی قابل مشاهده باشد و در نتیجه برای روشن کردن نور در شب خالدار باشد.

کلید و پریز دلند اجازه می دهد تا علاوه بر عملکرد اصلی خود، از وضعیت منبع نور مطلع شوید. اگر نقطه نور روشن باشد، چراغ هشدار روشن است.

این به ویژه هنگامی مفید است که کلید و پریز دلند در همان مکان نقطه روشنایی نباشد (به عنوان مثال: روشن کردن انبار از طبقه همکف، بیرون و غیره).

کلیدهای ضامن احتمالاً بیشترین استفاده را دارند. آنها شبیه به یک کلید کم و بیش عریض هستند که به سادگی امکان روشن یا خاموش کردن یک دستگاه، اغلب یک نقطه روشنایی (لوستر، چراغ دیواری، سایر وسایل روشنایی و غیره) را می دهد.

این امکان را برای کنترل تهویه مکانیکی کنترل شده (VMC) با امکان انتخاب یکی از 2 سرعت عملیاتی فراهم می کند.

کلید و پریز دلند را تغییر دهید. برای کاربر، رابط یک کلید و پریز دلند می تواند یک اهرم کنترل باشد. سپس مانند یک دسته کمی بیرون زده به نظر می رسد (مانند کلید و پریز دلند های چینی قدیمی).

کلیدهای فشاری نیز با یک حرکت ساده فعال می شوند: یک دکمه دایره ای که باید فشار داده شود.

برای کاربر، رابط این کلید و پریز دلند یک دکمه باریک خواهد بود که مکانیزمی را راه اندازی می کند که مخاطبین آن به طور خاص “تامین” شده اند تا فرمان را حتی آرام تر کند.

کلید و پریز دلند لمسی هنوز هم کلید و پریز دلند حساس نامیده می شود (توسط کسانی که فناوری قدیمی را می شناسند). بر اساس همان اصل صفحه نمایش لمسی، در بین نسل های جدید بسیار محبوب است.

کلید و پریز دلند لمسی مخصوصاً در اتاق‌هایی که ممکن است دست‌های شما به هم ریخته یا “کثیف” باشد (به عنوان مثال آشپزخانه در هنگام تهیه شیرینی) مفید است. به سادگی دست خود را در مقابل کلید و پریز دلند لمسی قرار دهید، بدون اینکه آن را لمس کنید تا نقطه نور را کنترل کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.