مردی با خوردن گلاب مرغوب بیست سال جوانتر شد

وقتی به یک محصول مبتنی بر گل رز فکر می کنید، تقریباً به طور خودکار به گلاب مرغوب فکر می کنید که اصلی ترین محصول زیبایی است.

بیش از 1000 سال است که گلاب مرغوب به عنوان یک تونیک زیبایی توسط نسل های کامل زنان مورد استفاده قرار می گیرد که توسط رایحه شیرین و لطیف آن مجذوب شده اند.

این داروی زیبایی باستانی دارای خواص بسیاری است که می توان آنها را به شرح زیر خلاصه کرد:

  • اثر مرطوب کننده، آرام بخش و تسکین دهنده بر روی پوست
  • به مقابله با سبوم اضافی روی پوست صورت و کنترل آکنه کمک می کند
  • با اثرات پیری پوست مقابله می کند
  • از پوست در برابر حملات آلودگی محافظت می کند

علاوه بر خواص آرایشی شناخته شده ای که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد، شاید همه ندانند که گلاب مرغوب اثرات مفید متعددی نیز بر روی قسمت های مختلف بدن دارد.

گلاب مرغوب که از تقطیر گلبرگ‌های گل رز تولید می‌شود، سرشار از مواد فعال از جمله آنتی اکسیدان‌ها، ویتامین‌ها، فلاونوئیدها، اسیدهای چرب غیراشباع چندگانه، پکتین‌ها و مواد معدنی (مانند روی) است.

این عناصر متفرقه باعث می شود که به طور طبیعی یک داروی تسکین دهنده و محافظ باشد که قادر است به انواع پوست برای دفاع بهتر در برابر تهاجمات خارجی کمک کند، بیش از همه با تنظیم تولید سبوم (چربی) پوست، پاکسازی آن و تقویت ساختار زیرین. از درم

علاوه بر این، گلاب مرغوب برای کاهش کیسه‌های زیر چشم و سیاهی‌های ناشی از خستگی هنگام استفاده فراوان با پد پنبه‌ای و همچنین پیشگیری و کاهش لکه‌های پوستی و کوپروز مفید است.

علاوه بر مراقبت از پوست، گلاب مرغوب یک پاک کننده عالی برای پوست سر و مو است که به لطف خواص محرک و تنظیم کننده سبوم مجموعه ویتامینی که حاوی آن است، می تواند از ریزش آن جلوگیری و کاهش دهد و در حدود خاصی باعث رشد مجدد آن شود.

برای به دست آوردن یک کیلوگرم گلبرگ باید بیش از 200 گل رز و برای به دست آوردن یک کیلوگرم اسانس گل رز دمشقی (از طریق فرآیند تقطیر) به اضافه سه و نیم تن (3500 کیلوگرم!) گلبرگ گل رز نیاز دارید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.