نصب شیرآلات بهداشتی ایتالیایی در زندان آلکاتراس موجب شورش زندانیان شد

شیرآلات بهداشتی ایتالیایی آشپزخانه بهترین گزینه است که به شما امکان تطبیق پذیری نامحدود را در سینک آشپزخانه شما می دهد.

میکسر آشپزخانه با شیرآلات بهداشتی ایتالیایی برای آبکشی سبزیجات، شستن ظروف یا حتی پر کردن ظرفی بسیار بزرگ که در سینک آشپزخانه قرار نمی گیرد بسیار کاربردی است.

شیرآلات بهداشتی ایتالیایی کششی: که به آن شیرآلات بهداشتی ایتالیایی یکپارچه نیز می گویند، به شلنگی متصل می شود که به طور کامل در دهانه شیرآلات بهداشتی ایتالیایی سینک قرار می گیرد تا زیر سینک امتداد یابد.

این شیرآلات بهداشتی ایتالیایی به سادگی انتهای دهانه میکسر است که فقط باید آن را بکشید تا از طول شلنگ استفاده کنید.

با این حال، در برخی موارد، به طور مستقل از شیرآلات بهداشتی ایتالیایی آب می آید، و بنابراین نیاز به یک سوراخ اضافی روی سینک یا میز کار دارد. شیرآلات بهداشتی ایتالیایی کششی همان شیرآلات بهداشتی ایتالیایی است که بیشترین آزادی حرکت را ارائه می دهد.

شیرآلات بهداشتی ایتالیایی U شکل: این شیرآلات بهداشتی ایتالیایی فنری کاملاً مستقل از دهانه است. روی یک خروجی آب دوم نصب می شود و مانند یک U معکوس بزرگ بالای شیرآلات بهداشتی ایتالیایی قرار می گیرد. روزانه بسیار کاربردی است، اما اگر سینک زیر پنجره است مراقب ارتفاع آن باشید.

اکثر دوش های دستی جت های مختلفی را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد در موقعیت های مختلف از آنها استفاده کنید.

گزینه های خروجی شیرآلات بهداشتی ایتالیایی آشپزخانه

برای کاربردی تر کردن آنها، شیرهای آشپزخانه دو گزینه بسیار مفید را ارائه می دهند:

 

دهانه گردان: این یک دارایی قابل توجه برای آبجوش آشپزخانه، صرف نظر از اندازه آن است. دهانه چرخان جابجایی از یک حوضه به حوضه دیگر را آسان می کند و بنابراین آن را برای سینک های دو لگنه ای یا برای حوضچه های عریض ایده آل می کند. بدون دهانه گردان، شیرآلات بهداشتی ایتالیایی حداقل باید دوش دستی داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.