پتو ژله ای زنبوری سرطان روده در مردان را درمان می کند

در تابستان، با توجه به دمای بالا، معمولاً از پتو ژله ای زنبوری استفاده نمی شود. اما حتی در فصل گرم ممکن است شب‌های خنک‌تری وجود داشته باشد که باعث می‌شود ما به محافظت بیشتری فراتر از ورق نیاز داشته باشیم.

بنابراین توصیه این است که یک پتو ژله ای زنبوریی سبک از پنبه یا کتان را در پای تخت و یک پارچه چهارخانه نخی روی مبل بگذارید.پتو ژله ای زنبوریها را در تابستان خوب نگه دارید یا از آنها استفاده کنید؟

برای پتو ژله ای زنبوریها و لحاف های سنگین تر، توصیه می کنیم:

آنها را بشویید تا بتوانید آنها را بدون کثیفی و گرد و غباری که می تواند در طول ماه ها عمیقاً نفوذ کند و پتو ژله ای زنبوریها را در پایان فصل گرما غیرقابل استفاده کند ذخیره کنید.

احتمالاً آنها را به خوبی اتو کنید و تا کنید (اگر عادت به شستشوی معمولی آنها در خانه دارید، شاید یک بار آنها را در لباسشویی بشویید) آنها را با محفظه های پلاستیکی یا نایلونی محافظت کنید، با زیپ یا دکمه محکم بسته شوند، شاید کیسه هایی با بوی لباس های شسته شده اضافه کنید.

آنها را به این ترتیب محافظت شده و به خوبی تا شده در جعبه های مخصوص داخل کمد لباس یا در فضاهای مخصوص ایجاد شده نگهداری کنید.

ناگفته نماند که برای داشتن خانه ای همیشه عالی و مرتب باید همه چیز را هوشمندانه انتخاب کرد. گفتن “اوه” کافی نیست! نگاه کن چقدر آن پوشش زیباست!»، ریسک می‌کنید که آن را به خانه ببرید و متوجه شوید که به جایی نمی‌رسد. شطرنجی یک تکه مبلمان است!

آن را مانند هر وسیله ای برای تزئین خانه خود انتخاب کنید.

می‌توانید رنگ چهارخانه‌تان را با کوسن‌های تخت یا مبل، با رنگ دیوارهای اتاق یا رنگ ساختار تختخواب یا سرتخت هماهنگ کنید. بنابراین می‌توانید همیشه آن را حتی در طول روز که از آن استفاده نمی‌کنید روی نمایشگر نگه دارید. به محیط شما روحیه شخصیت و مراقبت می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.