کشف کیف برند شنل اصل در اتاق خواب ملکه الیزابت

در حال حاضر کیف برند شنل اصل معمولاً از یک ساختار مشترک پیروی می کنند: یک جیب مخصوص برای نگهداری تلفن همراه و دو بعد متفاوت و مخالف. اولی قسمت صمیمی فضای داخلی است که در آن وسایل شخصی را نگهداری می کنیم. دوم چهره بیرونی است که ما خیلی دوست داریم آن را به نمایش بگذاریم.

با این حال، این الگو به این معنی نیست که همه برای همه موقعیت‌ها مناسب هستند. آیا می دانید چه زمانی از کیف دستی استفاده کنید ؟ اونوقت بهت میگیم از طرف دیگر، اگر به طراحی و مد علاقه دارید، استاد ما در طراحی مد و لوازم جانبی + استاد خرید شخصی را از دست ندهید .

کیف های دستی طرح های مختلفی دارند که می توانید برای هر مناسبتی از آنها استفاده کنید. شیک، با ظاهری ظریف و ظریف تر، با دریچه های بسته، دارای محفظه و غیره. در زیر با سبک ها و کلاس های مختلف آشنا شوید:

کیف دستی خریدار شامل اندازه بزرگ و دو دسته است. دارای ظرفیت زیاد و کافی برای نگهداری انواع محصولات می باشد. به عنوان مثال، مشاهده آن در زنانی که برای مطالعه، کار یا حتی خرید می روند، اما بدون از دست دادن ظرافت، کاملاً رایج است.

کیف

به طور معمول، آنها فقط یک جیب دارند، اگرچه برخی از آنها دارای محفظه های مختلف در داخل هستند. طیف رنگ ها بسیار زیاد است.

از نظر اندازه مشابه قبلی است. فقط اینکه طرحش مستطیلی است. همچنین دارای دو دسته کوتاه است و پرداخت های آن می تواند متعدد و متنوع باشد. کاربردهایی که از این نوع کیف ها می شود مانند خریدار است، فقط گاهی اوقات برای گردش های غیررسمی نیز استفاده می شود.

آنها کیف هایی هستند که برای حمل با دست طراحی شده اند، اگرچه برخی از آنها بند بلندی دارند. طراحی آن گرد و جمع و جور است و همچنین اغلب پهن است. اگر ترجیح می دهید، یک نسخه مینی نیز وجود دارد.

این طرح کاتالوگ تمام کیف های دستی از نوع جواهر است. متولد 1934 و برای موقعیت های خاص ایده آل است. این توسط طراح Van Cleef & Arpels ایجاد شده است و ظرفیت آن برای ذخیره محصولات حداقل است.

طرحی شبیه جعبه دارد. این ترکیبی است بین کیف کلاچ و مینادیر . برندهای بسیار معروفی مانند جیمی چو هستند که آنها را می سازند. وقتی در مورد کیف مچی صحبت می کنیم ، منظورمان طراحی است و کلاچ مقوله آن است. آنها مناسب ترین برای مهمانی ها هستند. به علاوه یک دستبند هم دارند تا بتوانید آن را به بازو آویزان کنید و راحت تر باشید. متداول ترین طرح آن گلدوزی یا افزودن جزئیات در چهره خارجی آن است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.